05 Eylül 2013

TTNET Nakil Yapmayı Başaramıyor!

26. 08. 2013 tarihinde hat nakili için başvurdum. Bugün 04, 09, 2013 mesai saati bitti ama hala nakil yapılmadı. bir Allah kulu arayıp neden olmadığı hakkında bilgi vermiyor bana TTNET'i aramaktan, Türk Telekom ofisine gitmekten bıktım. Paramla rezil oluyorum. Uzay çağındayız ama Türk Telekom bir hattı nakil edemiyor. Delirmek üzereyim bu kadar amatörlük bu kadar vurdumduymazlık bu kadar lakaytlik gevşeklik olamaz.

Ben de kamu kuruluşunda çalışıyorum ama sizin gibi boş çalışmıyorum. Aldığını paranın biraz hakkını vermek istiyorsanız bana ulaşın sorunumu çözünhat nasıl nakil edilemez? Delirmemek içten değil. Elimde taşısam hattı daha hızlı gelir yapacağınız sistemden onay vermek ama bundan bile yoksunsunuz.

Fahri 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Fahri Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön