27 Ağustos 2014

TTNET Nakil Yapmadığı Gibi Kullanamadığım İnternetin Parasınıda Alıyor.

TTNET'e 11 ağustos 2014'te nakil için başvurdum. 2 ila 15 gün içinde gerçekleşeceğini söylediler. Bugün 15 gün doldu ancak ne arayan ne soran oldu. Ben aradığımda ise iptal edilmiş olduğunu ancak nedeninin bilinmediğini söylediler.

Bu süreç içinde kullanamadığım internetin de faturalandırıldığını söylediler. Sonra bir daha nakil talebinde bulunmam gerektiği söylendi. Nakil talebini gerçekleştirdikten sonra da dalga geçer gibi siz yine de 3 gün sonra kimse aramazsa bizi arayın dediler. Kullanamadığım internetin faturasını da yolluyorlar bir de.

Mehmet 257 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 04 Ocak

  Bilgilendirme yapılması sorunumu çözmedi aksine kestirip attılar konuyu bağlamayacağız diye

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet 02 Eylül 2014

  Nakil için adresi bulamadığını söyleyen ttnet fatura yollarken adresi buluyor!

 • Mehmet 30 Ağustos 2014

  Hala arayan soran yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön