05 Eylül 2013

TTNET Nakil Yapılmıyor!

Memuriyetim nedeni ile İstanbul'dan Diyarbakır'a tayin oldum. 28 Haziran da Türk Telekom Küçükyalı müdürlüğüne giderek yeni görev yerime gidip evimi taşıyıncaya kadar 2 aylığına internet ve telefon aboneliğimi dondurdum. 1 ay sonra dondurduğum ve kullanmadığım telefon ve internetime fatura çıkarttılar.

İptal için Diyarbakır Telekom müdürlüğüne gittim. İptal formlarını doldurup teslim ettikten bir kaç gün sonra 444 0 375 ten aradılar ve bana özel 6 ay ayda 31 TL' ye sınırsız ve yalın internet teklifinde bulunarak (taahhütsüz) beni ikna ettiler. Nakil için 27. 08. 2013 günü Diyarbakır Telekom müdürlüğüne başvurdum geçen sekiz gün zarfında naklim yapılmadı. Defalarca 440375 aradım. Sorun çözülemedi.

Recep 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön