TTNET Nakil Yapamıyor Fatura Gönderiyor!

Tuba A. |

TTNET mevcut olan bir aboneliğim vardı. Malatya'ya taşındım ve iptal için tekrar TTNET'i aradım. Niyetim bunu kapattırıp yeni bir internet almaktı. Ancak arkadaşlar eski abone olduğumu ve tekrar devam etmem için cazip bir paket sundular. Bende kabul ettim ancak 27.07.2015 tarihinde yapılan bu görüşmede arkadaşların doğru yönlendirme yapmamasından kaynaklı nakil işleminin benim yapmam gerektiği aktarılmadığı için bir aylık bir süreden sonra bir aylık fatura geldi.

Ben nakil işlemini beklerken fatura geldi ve bu arada adres Kayseri görünüyor. Ben Malatya ikamet ediyorum. Bu süreçlerin ardından birde 10.09.2015 de nakil başvurusu yapmama rağmen dönüş olmadı. Az önce yine görüştüm olumsuzdu.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  17:21

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Eylül
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.