26 Ağustos 2013

TTNET Nakil Yapamayıp Ücret Yansıttı!

TTNET'ten kurtulamıyorum. Haziran başında kullandığım fiber internet için nakil talebinde bulundum. Haziran sonuna kadar defalarca arayıp sormama ve gidip gelmeme rağmen nakli yaptıramadım. Sonunda alt yapı eksikliği olduğunu söylediler bende sözleşmemi iptal edip başka bir internet sağlayıcıya geçtim.

Ancak TTNET Temmuz ayında naklini istediğim hattı yeni adresimde kullanabilmişim gibi kullanım ücreti kesti, hem de alt yapı probleminden kaynaklanmasına rağmen sözleşme iptaline dair ücret faturalandırdı. Buna itiraz etmek için 15 dakika süren iki telefon görüşmesi yaptım. Hala bir sonuç alamıyorum.TTNET oluşturamadığı alt yapının bedelini sözde değerli dediği müşterilerine ödetiyor.

Yurda 125 Okunma

Cevaplar

  • Yurda30 Ağustos 2013

    Çözüm olarak sundukları şey konuyu değerlendireceklerini belirten mail ve telefon mesajları. Üstelik bütün sorunlara aynı otomatik mesajı atıyorlar. Muhtemelen sistemlari tarafından otomatik olarak atılıyor bu mesajlar. Buraya şikayeti yazmadan önce aynı açıklıkla sorunu anlatmama rağmen çözüm olarak bana sundukları sadece nakil talebinin bir bölümündeki kullanım ücretini azaltmak oldu. Kendi alt yapı eksikliğinden kaynaklanan sözleşme iptal bedelini ısrarla görmezlikten geliyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön