13 Şubat 2014

TTNET Nakil Yapamadıkları İçin Hat İptali ve Cezası!

Böyle bir firmaya müşteri olma gafletine düştüğüm için utanç duyuyorum. Müşterilerine hizmet sağlamaktan yoksun olmanın hak olduğu bir başka ülkede yoktur diye düşünüyorum. Nakil yapmak için hattı çekemiyorlar, veremedikleri hizmet yüzünden hattı iptal ediyorum birde ceza olarak 160 lira istiyorlar. TTNET hiç bir çözüm sağlamıyorlar.

Hasan 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön