29 Ağustos 2014

TTNET Nakil Yapamadığı Hat İçin Fatura Kesiyor!

21 temmuz tarihinde Küçükyalı Türk Telekom müdürlüğü vasıtlasıyla yaptığım yalın internet nakil başvurum şu şekilde oldu; Küçülyalı'da ki adresimden Pendik'teki yeni adresime hattımın nakil yapılmasını istedim fakat sisteme Küçükyalı'da ki evimden yine Küçükyalı'da ki evime nakil olacağı (böyle bir saçmalık da yok!) şeklinde girildiği için tam 33 gün boyunca nakil işlemim benden kaynaklanmayan sebeplerle gerçekleştirilemedi.

İstanbul'un orta yerinde 33 günde bir evin internetini bağlayamayan bu firma, bir de bu sorumsuzluğun üzerine tarafıma fatura gönderdi ve bu faturayı iptal etmiyor. Ödemek zorunda kaldım fakat iadesini istediğimde yapmıyorlar. Bu rezaletin bir an önce çözülmesini istiyorum.

Bünyamin 414 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön