15 Temmuz 2014

TTNET Nakil ve Altyapı Yetersizliği Nedeni İle 36 Gündür Hizmet Alamıyorum.

Tam 36 gündür önce nakil, ardından altyapı yetersizliği nedeni ile iptal işlemini tamamlamaya çalışıyorum fakat bir ilerleme kaydedebilmiş değilim. En az 4-5 defa şubeye uğradım, bir o kadar da çağrı merkezi ile görüştüm fakat bu internet ve iletişim çağında TTNET gibi bir bilişim devi firmanın iç işleyişinin bu kadar yavaş ve hantal olması beni çok üzdü.

09.06.2014 tarihinde nakil için başvuruda bulundum, ardından "taşındığınız yerde altyapı yok naklinizi yapamıyoruz" dendi. Defalarca görüşme sonunda altyapı sorunu TTNETten kaynaklandığı için taahhütlü olsanız dahi iptal başvurusu yapabilirsiniz dendi.

04.07.2014 tarihli 3493 no'lu başvuru sonucumu 11 gündür bekliyorum.

Muhammet 1.857 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet 18 Temmuz 2014

  Sorunun kendileri ile ilgili olmadığını iletip topu telekom'a atmaktan başka bir çözüm getirmediler. Benim tekrar telekom'a şikayet açmama gerek kalmaksızın bir biri ile partner olan bu iki kurum müşteri memnuniyeti adına şikayetimi ve sürecimi birbirine iletip daha hızlı çözüm sunabilir idi.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Muhammet 15 Temmuz 2014

  Halen cevap bekliyorum...

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön