25 Şubat 2013

Ttnet Nakil ve ADSL Bağlantı Sorunu!

Yaklaşık 15 gün önce telefon ve internet hizmetimin nakil işlemi için telekom müdürlüğüne müracaat ettim,Fiber hattan bakır hatta geçiş için sorun yaşadık ve 10 gün sonra nakil işlemim ancak gerçekleşti. Telefonuma nakil işleminiz gerçekleşmiştir diye 19 şubatta mesaj geldi.

21 şubatta kontrol ettiiğimde internet hattımın olmadığını fark ettim ve arıza kaydı verdim ve 2 sefer acil diye iletmem ve kayıt aldırdığım halde halen işlem devam ediyor diye sesli mesaj dinletiliyor.E-ticaret işletmem için aldığım internet hizmeti türk telekom sayesinde 15 gündür çok büyük sıkıntılar yaşatmakta ve çözüm üretilecek gibi gözükmüyor.

Ekrem 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön