04 Şubat 2014

TTNET Nakil Talebini 2 Haftadır Gerçekleştirmiyor.

24/01/2014 Tarihininde yapmış olduğum nakil talebi, 04/02/2014 oldu hala gerçekleşmedi. Boş boş yazıyorlar buraya "yetkili birime iletilmiş"miş. Evime 4 ekip geldi. İlk gelenlerin hatasını 3 ekip düzeltemedi. İlk gelen ekip kutuyu görememiş'miş.

Benim hattım da var sistemimde, çünkü 2 ay önce bu adreste kullanıyordum ben bu telefonu, nakil talep ederken de üstüne basa basa söyledim, evime gelmeden bile yapabilecekleri nakli 2 haftadır yapmıyorlar. Son gelen ekip, bana güya iyilik yapıyorlarmış gibi "komşularınız aylardır bekliyor, siz yine şanslısınız" dedi.

Ben artık söyleyecek söz bulamıyorum. Yorumu size bırakıyorum.

Mahmut 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön