21 Eylül 2013

TTNET Nakil Talebimi Bilgi Vermeden İptal Ediyor!

06.09.2013'te verdiğim nakili herhangi bir bilgilendirme yapılmaksızın 19.09.2013 tarihinde iptal ediliyor. Zaten inanılmaz sancılı bir nakil süreci yaşadım. Talebimi Gaziosmanpaşa müdürlükten verdim. 8 günlük süresi varmış bir şekilde bekledim. 8 gün dolmasıyla TTNET 444 0 375'i aradım bana sürecin geciktiğini ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.

Operasyondan kendilerini Takım lideri olarak tanıtan O****, C****, H**** adında 3 farklı yönetici ile görüştüm her biri backofisimize bilgi vereceğiz kayıt açtık size döneceğiz diyerek beni 1 hafta daha oyaladılar.

Şuan naklimde iptal olmuş müdürlüğe çağrıyorlarmış. Ben çalışan biriyim her istenildiğinde müdürlüğe gidemem bana yardım eder misiniz?

Zekeriya 58 Okunma

Cevaplar

 • Zekeriya 23 Eylül 2013

  Bana kimse arayıp bilgilendirme yapmadı ayrıca gelen personel aşağıdan hattı taktı gitti ama benim adsl ışığım yanmıyor.Gerçekten bıktım sizden.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Zekeriya 21 Eylül 2013

  Kontrol sonucunda ne bulacağınızı gerçekten merak ediyorum.Dün itibariyle beni yine 4440375 ten aradılar.Yeniden nakil talebi alacağız dediler ve böylece kendilerine 8 gün daha kazandırdılar.Türkiye nin en büyük teknoloji firması 15 günü aşkındır adsl hattımı bir türlü nakil edemedi komik.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön