03 Kasım 2014

TTNET Nakil Talebim Red Ediliyor, Tarafıma Bilgi Verilmiyor.

21.10.2014 tarihinden itibaren 2.si TTNET bayi ve nakil çağrı merkezi olacak şekilde 3 talep yapmış bulunmaktayım. Taleplerim TTNET tarafından red ediliyor, fakat tarafıma hiç bir bilgilendirme yapılmıyor. Netice olarak tarafımca internetimin yeni taşınmış olduğum faklı il ve ilçeye nakledileceği beklentisinde iken talebimin red olduğunu TTNET internet sayfasından takip ederek öğreniyorum ve mevcut yerdeki faturama ait tutarlarda işlemeye devam ediyor. Talebim eğer red edildiyse tarafıma nedeni bildirilmesi gerekmekte olup, hizmet alamayacaksam tarafımın ilgili Telekom müdürlüğüne yönlendirilmem ve iptal başvurusunda bulunmam doğru olacaktır.

Muharrem 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön