21 Temmuz 2015

TTNET Nakil Talebim Kabul Edilmiyor.

18925**3 abone no. ’lu internet hattımı ve ilgili telefon hattımı İstanbul’dan bodrum’a nakil ettirmek istiyorum. Ancak, bodrum Türk Telekom yetkilileri tarafından ortakent mah. Gölbaşı sokak a4 no.:26 olarak görünen adresimde alt yapı olmadığını ve Muğla Türk Telekom’dan haber beklendiği, alt yapı çalışmalarının devam ettiği söyleniyor.

Daha önce hat talep eden ev sahibimize de uzun bir süre aynı şeyler söylenmiş. 1
aydır nakil talebim alınmıyor ve interneti dondurmam öneriliyor. Mesleğim gereğiyle sürekli internet kullanmak durumdayım. Durumun ivedilikle çözülmesini çok büyük önemle rica ediyorum.

Hülya 213 Okunma

Cevaplar

 • Hülya06 Ağustos 2015

  Gelen mesaj: değerli müşterimiz, 1892548323 No..'lu aboneliginizin 52,00 TL olan faturasini 17/08/2015'e kadar odeyebilirsiniz. ödeme yaptıysanız mesajı dikkate almayınız. " Kullandiramadiginiz hizmetten ücret istiyorsunuz, siz de hiç mi utanma yok? hat geldi gelecek derken, har dondurma yaptirmiyorsunuz. İnsan bu faturayı gönderirken elini vicdanına koyar...

 • Hülya05 Ağustos 2015

  Hizmet veremiyorsaniz, ücret de almamaniz gerekmiyor mu? Bodrum'un merkezi bir yerine Türk Telekom’dan alt yapı temin etmeniz bu kadar mı zor? Sonra da hiçbir çözüm üretmeyip, müşterimize gerekli bilgilendirmeyi yaptık diyorsunuz. Belçika gibi küçücük bir ülkenin en ücra köyünde bile en hızlı ve ucuz internet hizmeti varken, ben bir öğretmen olarak kendi ülkem adına bu durumdan çok utanıyorum... Ben de size hizmet kalitenizin içler acısı olduğunu belirtir, bu şekilde fikrimi paylasmaktan mutluluk duyarım. Hülya coşkun

 • Hülya03 Ağustos 2015

  Bana yeterli port bulunamadığına dair geri bildirim yaptınız. Ama şikayetimle ilgili hiçbir çözüm üretmediniz. Tüm görüşmelerimde durumun Muğla Türk Telekom'la çözeceğim iletildi. Bodrum'dan Muğla'ya 30.07.2015 tarihinde gittim alt yapı ile ilgili dilekçeyi verdim. Dilekçemin kayıt numarası 175300.Muğla'ya, bodrum sizden gerekli ödeneği bekliyor, size talep çoktan iletilmiş dedim. Bana durumun 15 gün içerisinde çözüleceğini ilettiler. Ancak bugün Bodrum Türk Telekom'a uğradığımda nakil dilekçem alınmasına rağmen, durumun asla 15 gün içerisinde çözülemeyeceğini ve Muğla tarafından gerekli ödenek sağlanmadığı için bana yanlış bilgi verildiği söylenildi. 15 gün sonra tüm hatlarımı iptal ettireceğim...

 • Hülya24 Temmuz 2015

  Bodrum Türk Telekom Teknik Ekibi her gün arıyorum. Ancak durumdan sorumlu bayan Melike Hanım izinli olduğu için hiç kimse yardımcı olamıyor. Üstelik 1 ayda giderilecek diye belirtilen telefon ve internet alt yapisi ile ilgili de hiçbir bilgi veremiyorlar. Bu sürede faturam da işlemeye devam ediyor... 2015 gibi bir yılda telefon ve internet alt yapı hizmeti alamamak gerçekten ilginç... Galiba en iyisi aboneliği iptal ettirmek olacak.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön