23 Eylül 2013

TTNET Nakil Talebim 1.5 Aydır Sistemde Görünmüyor!

06.08.2013 tarihinde nakil talebimi TTNET' e ilettim. Tarafıma nakil işleminin en az 2, en çok 8 iş günü içerisinde gerçekleşeceğini ilettiler. Bugün 21.09.2013 aradan tam 46 gün geçmesine rağmen hala sistemde hattım beklemede görünüyor. Bu durumda ben ne tarife değişikliği yapabiliyorum ne iptal edebiliyorum telefon hattım ve İnternet hattımla ilgili hiç ama hiçbir işlem yapamıyorum. Başvuru tarihinden beri defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm defalarca şikayet kaydı bıraktım ancak hala bir gelişme yok.

Mustafa 45 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa23 Eylül 2013

    Bu nasıl cevap? Zaten benim şikayetim zamanında sorunun çözülmemesidir. Hala kontroller devam etmektedir diyorsunuz. Aynı zamanda yine siz, bana nakil işleminin en az 2, en çok 8 iş günü içerisinde tamamlanacağını söylediniz. neredeyse 2 ay olacak ama tamamlanmadı. Bana bunu açıklamasını yapar mısınız? Ben şu durumda iptal talebi dahi veremiyorum hattım beklemede göründüğü için!

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön