30 Kasım 2013

TTNET Nakil Süresi Çok Uzun!

4 kasım itibariyle TTNET'e nakil talebinde bulundum nakil ayın 14 üne kadar gerçekleşmedi tekrar arayıp sordum müşteri iptal etti diye not düşülmüş benim böyle bir talebim bulunmamıştır.

14 kasım itibariyle tekrar nakil talebinde bulundum 8 iş günü içerisinde nakil işleminiz tamamlanacaktır dediler fakat 29 kasım oldu hala İnternet nakil işlemim tamamlanmadı yasal süreç de geçti, gereğinin yapılmasını arz ederim.

Musa 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön