TTNET Nakil Sorunu Hakkında!!

Ceren K. |

Tivibu, internet ve sabit hat kullanıcısıyım. Balıkesir'den İzmir'e 16.09.2015'te nakil için başvuru yaptım, Bahçelievler Türk Telekom müdürlüğünden bana 19una randevu verildi tabii ki 19'unda kimse gelmedi, TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda nakil işlemi için 7 gün süre olduğunu söyledi, 7. günün sonunda ve takip eden günlerde şikayet kaydı oluşturuldu. Bugün yanı 25.09.2015 tarihinde tekrar aradığımda dün nakil işlemimin iptal edildiği söylendi ve tekrar nakil için bilgilerimi alıp en erken 30.09.2015'e randevu verildi. Eğer hizmet almayıp mağdur edildiğim süreçte bunlar faturama yansıtılırsa aboneliğimin bulunduğu ilçe Kaymakamlık Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı arz ederim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceren K.
  28 Kasım
  10:10

  Bana hala hiçbir alandan geri dönüş yapılmadı. Ne telefon ne mail ne sms?!

 • 01 Ekim
  14:51

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Eylül
  12:52

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.