09 Eylül 2013

TTNET Nakil Sorunu Çözülsün!

İnternetimi nakil ettirmek için TTNET Müşteri hizmetlerini aradım ve hattımın nakil olamayacağını zira 1 eylül itibariyle kullandığım mobil telefonun kendi sistem arızalarından dolayı pasif gözüktüğünü ve nakil işlemini gerçekleştiremeyeceklerini söylediler. Toplam 10-11 tane müşteri temsilcisiyle konuşarak bu bilgiye ulaştığım söylenebilir. Şimdi çözüm için benim bir yazılım yazmamı ve hatayı düzeltmemi bekliyorlarsa bu seneler sürebilir.

Yok biz bu işin üstesinden geliriz diyorlarsa lütfen mağduriyetimi gidersinler ve bu arada bana yaşattıkları sıkıntıları telafi edecek tekliflerle karşıma çıksınlar istiyorum.

Orhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Orhan10 Eylül 2013

    Evet arayarak da bildirebiliriz ki bu yarım saate kadar yakın bir süre alıyor. Zira her bir temsilciye sorunu baştan anlatmak zorunda kalıyorsunuz...

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön