29 Kasım 2014

TTNET Nakil Sorunu!

Bu rahatsızlığımı 3. kez yazıyorum hala sıkıntım giderilmedi. Ben böyle bir kurum görmedim. Nakil istedim 2 aydır yapılmadı. En son hattımın iptalini istedim. TTNET müdürlüğüne gittim iptal evraklarımı imzaladım. Bir gün sonra müşteri hizmetlerinden beni aradılar iptal etmeyin yarın öğlende sıkıntınızı giderilecek dediler.

İptal işlemini iptal etmemi istediler bende kabul ettim. Aradan 3 gün geçti sıkıntım hala giderilmedi. Ben şimdi iptal için yine müdürlüğe gitmem lazım. Ben böyle sorumsuz saygısız bir kurum görmedim. Müşteri hizmetlerini 50 kere aramışımdır sürekli yeni kayıt alıyorlar kayıt oluşturuyorlar arıza kaydı ile ilgili gelen giden arayan yok.

Şefik 90 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön