01 Kasım 2014

TTNET Nakil Sorunu.

13/10/2013 tarihinde 0252616*** no'lu telefon ve internet hattımın 03123*** no'lu hattıma nakil talep ettim ama aradan 19 gündür beklemekteyim. Müşteri hizmetlerini aradığımda, benden nakil ücreti istenmesine rağmen nakil işlemi gerçekleşmedi, üstelik, sürekli kayıt işlemi yapıldı ve eski telefon numarasına sürekli nakil işlemi gerçekleştirildi.

Anlamadığım müşteri hizmetlerinde çalışanlar hepsinden bihaber. Nasıl oluyor da benim nakil işlemim yeni adrese yapılmıyor ve sürekli aynı eski telefonuma nakil işlemi gerçekleştiriliyor.
Yaklaşık üç haftadır mağdurum kontartım olduğu için TTNET'ten ayrılamıyorum ve hiç kimsede yardımcı olmuyor.

Yıldıray 128 Okunma

Cevaplar

  • Yıldıray 04 Kasım 2014

    Anlamadığım nasıl oluyorda 13 ekimde yeni adrese nakil talebinde bulunuyorum,kendilerinden talebimi iptal ediyorlar,ben beklemeye devam ediyorum.Tekrar telefonla nakil talebinde bulunuyorum,takil karşiliğı para talebinede bulunuyorlar,alternatifim olmadığı için kabul ediyorum.yine eski adrese nakil yapıyorlar, tekrar itirazda bulunuyorum bukez nakilin eski adrese gerçekleştirdikleri halde ücretin önceki aya yeni talebin ücretinin bu aya ilave edileceğini söylüyorlar...yani gerçekleştirilemeyen nakil talebimden bile benden ödeme yapmam isteniyor Velhasıl yaklaşık dört haftadır ne internetten yararlana bildim 3 haftada telefonu kullanabildim.. Bir vatandaş olarak yaptığım yanlış neydi?turk telekoma baş vurmuş telefon ve internetin naklini istemiştim,geçen bu arada ne oldu peki ne internet nede telefondan faydalana bildim.. Bu arada halen internetim yok ve kullanna madığım hizmetlerin faturasınıda ödemekle yükümlüyüm...

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön