17 Eylül 2013

TTNET Nakil Sonrası Teslim Edilen Cihazlara Rağmen Edilmediği İçin Ücret Kesti!

Temmuz ayında bulunduğum evden başka bir semte taşındım. Nakil talebinde bulundum bekledim, yapıldı dediler ancak bu kezde port bağlantı hatası nedeniyle defalarca kayıt açtırmama rağmen TTNET yetkilileri bir çözüm bulamadılar. Bende bunun üzerine iptalini talep ettim ve başka bir servis sağlayıcıya geçtim.

İptal sonrası Tivibu ve İnternet için verilen cihazları Ulus-Altındağ Ankara TTNET Müşteri Hizmetlerine teslim ettim. Bana bir döküm verdi işlem tamam dedi. Ancak bu ay bankamın otomatik ödeme bölümünde bu hizmetime ait 330 TL bir ödeme gördüm.Müşteri Hizmetlerini aradığımda bunun teslim edilmeyen cihazlar olduğunu öğrendim.Yanlışları bitmiyor bu konuda kimden yardım alabilirim?

Nurten 51 Okunma

Cevaplar

  • Nurten 27 Eylül 2013

    Uzun yıllardır kullanıcısı olduğun TTNET Ankaraya geldikten sonra beni çok hayal kırıklığına uğrattı.Hiç beklemediğim aksilikler ve ilgisizliklerle karşılaştım.Her konuda Türkiyenin bir numarası olması gerektiğini düşündüğüm bu firmayı kınıyorum ve yakıştıramıyorum.Hala sorunumun çözümü için dönmediler.Hala şu numarayla kaydınız açıldı deyip bekletiyorlar.Yaşadığım sürece bir daha bu hizmeti almamaya yeminliyim.Kimseyede tavsiye etmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön