01 Ekim 2015

TTNET Nakil Sonrası İnternetimi Kullanamıyorum.

Ben 28.09.2015 tarihinde bir internet nakil başvurusunda bulundum ve ekipler 30.09.2015 tarihinde evime gelip gerekli kurulumu yaptılar ve tarafıma hattımın gün içerisinde açılacağını bildirdiler yaklaşık 2 saat sonra cep telefonuma TTNET tarafından gönderilen mesajda "nakil işleminiz başarıyla sonuçlanmıştır internetini kullanmaya başlayabilirsiniz" tarzında bir SMS aldım. Fakat hala internete bağlanamamaktayım ve bununla ilgili çağrı merkezini arayıp bir arıza kaydı oluşturdum ve üzerinden 24 saat geçti hala internete bağlanamıyorum ve tarafıma geri dönüşte yapılmadı.

Sorunumun en kısa sürede ivedilikle çözümlenmesini rica ediyorum.

Günay 47 Okunma

Cevaplar

 • Günay 05 Ekim 2015

  Ben 28.09.2015 tarihinde bir internet nakil başvurusunda bulundum ve ekipler 30.09.2015 tarihinde evime gelip gerekli kurulumu yaptılar ve tarafıma hattımın gün içerisinde açılacağını bildirdiler yaklaşık 2 saat sonra cep telefonuma TTNET tarafından gönderilen mesajda "nakil işleminiz başarıyla sonuçlanmıştır internetini kullanmaya başlayabilirsiniz" tarzında bir SMS aldım. Fakat hala internete bağlanamamaktayım ve bununla ilgili çağrı merkezini arayıp bir arıza kaydı oluşturdum ve üzerinden 24 saat geçti hala internete bağlanamıyorum ve tarafıma geri dönüşte yapılmadı. Sorunumun en kısa sürede ivedilikle çözümlenmesini rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Günay 01 Ekim 2015

  Sorunum hala çözümlenemedi.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön