21 Ocak 2015

TTNET Nakil Sonrası Bağlantımız Hala Verilmedi!

Yaklaşık bir hafta önce bir yere taşındık. Telefon ve internetimizin taşınmasını istedik. Hiçbir yetkiliye ulaşamıyoruz ulaştığımızda biz bir şey yapamayız kayıt oluştururuz diyor.

Acil olarak kaç tane dosya açıldı ben sayısını unuttum fakat hiçbir işlem yapılmıyor. Kimseye şikayet edemiyoruz. Başka bir firmaya geçemiyorum çünkü altyapıda bu firmada sorunumun kaynağında da altyapı bulunmakta zaten. Yine aynı firmayla muhatap olmak zorundayız. Çaresizim çünkü bu şartlarda altında kardeşimde bizde internete mecburuz.

Emre 404 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön