03 Ekim 2013

TTNET Nakil Sonrası Bağlantı Yok!

17 Eylülde nakil yaptırdığım netim hala açılmadı. Çağrı merkezi çalışanlarına sorun nedir diye soruyoruz aldığımız cevap,"bilmiyoruz"! Outbound elemanları İngilizce konuşamıyor (Eşim İrlandalı). Sorumlu birinin mail adresini istiyoruz cevap: "Bu bilgi gizli". Kesinlikle işe yaramaz bir servis aldım. Eğer Yasal sürenin tamamlanması nedeniyle Tüketici hakları derneğine gideceğimizi söyledik keyfiniz bilir dediler, şaka gibi.

Telefonumuzun nakil işlemi için bile Ankara Genel Müdürüğü aradık ve bu sayede 9 gün sonra ancak açabildiler. 2013 yılında yaşanan bu durum oldukça vahim. Emekli bir Türk Telekom çalışanı olan bir annenin kızı olarak başka söyleyecek bir şey de bulamıyorum...

Simge 92 Okunma

Cevaplar

 • Simge06 Ekim 2013

  Personelin lakayıt tavrı, 20 gündür çözülemeyen internet sorunu nedeniyle salı günü internet nakil işlemini durdurup TTNet ile bütün ilişkilerimi bitireceğim.

 • Simge06 Ekim 2013

  Hala hiç bir gelişme yok... Bize başından beri söylenen zaten sorunun araştırıldığı... 2013 yılında 20 gündür çözülemeyen, araştırılsa da bulunamayan bir bağlantı problemi...

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön