TTNET Nakil Problemimi Çözemiyor!

Ali Osman D. |

Çağrı merkeziniz nakil problemini çözemiyor. 21.09.2015 tarihinden beri nakil olmuyor. İlk etapta nakil talebi alınıyor ama nakil iptal ediliyor sonrasında nakil için alt yapı yok deniliyor. Ardından problem çözülmüyor isterseniz iptal ettirin deniliyor.

TTNET'i anlamak mümkün değil. Aynı zamanda sizi BTK'ya da şikayet ettim. Şikayet numarasında: 294137. Ek olarak şu yönetim kurulunuza da mail attım. Çok berbat hizmetiniz var alınamayan hizmet.
Çözüm için arayacaksanız arayın yoksa aramanıza gerek yok.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  15:48

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ali Osman D.
  28 Eylül
  16:57

  buyurun BİMER şikayeti:920548
  btk şikayeti:294137

 • Ali Osman D.
  28 Eylül
  16:40

  işlem yapamıyorsunuz hattı da dondurun tekrar tekrar teyit alıp hat dondurma işlemi ile insanı uğraştırmayın. bir de değerli müşterimiz demeyin ne kadar değerli olduğunu görüyoruz

 • Ali Osman D.
  28 Eylül
  16:37

  Saçma bir firmanın saçma işlemleri Takım liderleri müşterinin yüzüne telefonu kapatırlar. İki tane takım lideriniz bu şekilde yüzüne telefona kapaması oldu. Çağrı kayıtlarının dinlenmesini istiyorum. Saçma sapan yetkisi olmayan kişi veya kişiler aramasın. Kafanıza göre TTNET olup Türk telekom'a yönlendirmekte ne demek oluyor. Ya düzgün gibi hizmet verin ya da iptal bedeli yansıtılmadan iptal edin.

 • 28 Eylül
  16:11

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.