09 Kasım 2015

TTNET Nakil Problemi.

1 Kasım'da 18959492** no'lu yalın internet hattımı nakil için başvurdum, 24 TL ile 7 günde tamamlandığını söylediler. Bu gün tam 10. gün! Herhangi bir işlem yapılmadı! 10 gündür alamadığım hizmet ve nakil ücreti, her şeyi alıyorlar fakat hizmet yok! Daha ne zaman internet bağlanacak bilgi yok, muhatap yok. Acilen hizmet almak istiyorum! Hizmet alamadığım her gününde faturamdan düşünmesini istiyorum! TTNET kadar işini yapmayan, ilgisizlikte sınır tanımayan bir servis sağlayıcı daha görmedim. Acil çözüm bekliyorum!

Bariş 35 Okunma

Cevaplar

  • Bariş14 Kasım 2015

    14. Gün yani bu gün sesli sistem arayıp, nakil işleminin yapılamadığını söyledi! M. Hizmetlerini arayıp bilgi aldığımda altyapı yetersizliği nedeniyle yapılamamış cevabını aldım. Telefonumdan wifi arıyorum! Bir sürü Modem görüyor! Evin tam dibinde 3 tane telefon direği var! Nasıl olur da alt yapı sorunu olur! Gelip bakmamışlar bile sokağa! Acilen internet hizmeti almak istiyorum!

  • Bariş12 Kasım 2015

    Müşteri hizmetlerini iş olsun diye kullanan bu şirketten şikayetçiyim. Müşteri hizmetleri bilgi vermek yerine bana en yakın Telekom Müdürlüğüne gidip şikayette bulunmamı tavsiye ediyor! Telefon direği evin dibinde hat olmama ihtimali yok! Ama bu internet hizmetini doğru düzgün veremediğiniz gibi yarım yamalak olan hizmeti de bağlamayı beceremeyen bir ekibe sahipsiniz. Hattı iptal edin diyorum, neyse parası ödeyecem diyorum! Onu bile yapamıyorlar! Yolunacak kaz gibi gördükleri için milleti umursamadan hizmet vermeden para kazanıyorlar. TTNET'in en iyi çalışan servisi Faturalandırma servisi maşallah hiç günü sekmez!

  • Bariş11 Kasım 2015

    Müşteri hizmetlerini konu ile ilgili arıyorum, her biri başka bir şey söylüyor. Birisi faturanız normal çıkar ödersiniz diyor, biri hat nakil süresince kapalı fatura çıkmaz diyor. Birisi nakil ücreti olan 24 liranın benden koşulsuz alınacağını söylüyor yine bi başka temsilci 7 günde nakil edilmeyen hattan nakil ücreti alınmaz diyor. Tekrar arıyorum 14 gün olacak yanlış bilgi vermişler diyorlar. Şimdi ben hangine inanalım! İptal edin hattımı diyorum cezasınıda ödeyip kapatmak istiyorum diyorum hat askıda işlem yapamıyoruz bilgi veremiyoruz diyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön