17 Eylül 2014

TTNET Nakil Problemi!

28.08.2014 tarihinde Çorlu TTNET Telekom'a hattımın nakil edilmesi için başvuruda bulundum. Telefon hattının açılmasından sonra 48 saat içinde internetinde açılacağı görevli çalışan tarafından söylendi. üzerinden 20 gibi bir süre geçmesine rağmen hala hattım açılmadı.

3 gün önce arıza kaydı da açtırdım. Taşındığım binada herhangi bir sorunda yok, sadece mahalle değişti. Bu kadar sorumsuzluk olmaz ve kullanmadığım hattın faturasını göndermeyi biliyorsunuz. Sorunumun bir an önce çözülmesini istiyorum

Vahdet 550 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Vahdet'in Teşekkür Mesajı18 Eylül 2014

  Öncelikle şikayet var sitesine çok teşekkürler. Sorunumu buraya yazdıktan 1 gün sonra çözüldü. TTNET için söyleyeceğim birşey yok 20 günlük bir süreçte hattımı kullanamadım ve mağdur oldum.

 • Vahdet18 Eylül 2014

  20 günlük bir süreçte nakil işlemim gerçekleşti. sadece mahalle değiştirdim ve hattımı kullanamadım. bu kadar uzun zamanda sorunun giderilmesi şık olmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön