16 Eylül 2014

TTNET Nakil Problemi!

31 ağustos 2014 tarihinde TTNET' e nakil talebinde bulundum. 5 gün bekledim kimse gelmedi, TTNET' i aradım ve nakil talebiniz iptal edilmiş deyip tekrar nakil için kayıt oluşturdular ama talebimi tekrar iptal etmişler ve ben aradığımda söylediler bunu bana. 11 eylül' de şikayet kaydı oluşturup, durumumun aciliyetini belirtmeme rağmen hiç kimse bana geri dönmedi. TTNET'in tek yaptığı şey "şikayetinizle ilgili çalışmalarımız devam ediyor" şeklinde mesaj atıp hiç bir şey yapmamak. 15 Günlük yasal süre dolduğu için hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Faruk 363 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Faruk16 Eylül 2014

    şikayetim ile ilgili sorunun hemen çözülmesi istiyorum. ttnet yetkileri beni daha fazla oyalamayın lütfen.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön