10 Nisan 2013

Ttnet Nakil Olamayan İnternet!

14 Mart tarihiden şehir değiştirmem nedeniyle nakil başvurusunda bulundum. Pazar günü 1 ay olacak ama hala nakil işlemi tamamlanamadı. Hiç yoksa en az 5 kere aramışımdır hatta ve hatta yolda gördüğüm Telekom arabasındaki bir görevliden bile yardım isteyecek duruma geldim. Müşteri hizmetlerini aradığımızda hep aynı şeyler "Modem açık mı" "Burada sinyal var görünüyor", "Arıza kaydınızı oluş..."ancak sonuç sıfır. En son elemanınız tarafından bana iletilen konuda şikayet kaydımı açtırdım.

Barış 33 Okunma

Cevaplar

 • Barış17 Nisan 2013

  Problem çözüldü, teşekkürler..

 • Barış17 Nisan 2013

  Şikayetime yazılan cevaplara istinaden; 1. Şikayetimle kimse ilgilenmedi, sorunumu kendim gidip Telekom Müdürlüğünden kendim çözdüm. 2.Yine dün ne olduğuna anlamadan internet sinyali gitti. Yani internet hizmetini yine alamıyorum. 3.Sorunun ne olduğunu Telekom biliyor ancak sistemleri imkan vermediği için bedel ödemeden TTNET ten ayrılamıyorum. Zaten çözemezlerse Tüketici Hakem Hayetine başvuracağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön