17 Eylül 2013

TTNET Nakil İşlemlerinde Yetersiz Kalıyor!

Türk Telekom ve TTNET müşteri sorunları ile ilgilenmiyor. 12 Eylül tarihinde internet ve telefon hattımın yeni adresime nakli için başvurdum. Görevli işlemlerin 3 iş günü içinde biteceğini söyledi ama bugün TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüğümde nakil işlemlerinin 8 iş günü sürdüğünü söylediler.

Benim kime inanmam gerekiyor ve basit bir nakil işlemi nasıl oluyor da 8 iş günü sürüyor? Üstelik bu TTNET ile yaşadığım ilk sorun değil. Açıkçası TTNET' in bu işi yapmaya yeterliliği olmadığını düşünüyorum ve konu hakkında açıklama bekliyorum.

Hüseyin 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön