23 Eylül 2013

TTNET Nakil İşlemlerim Hala Sonuçlanmadı!

Bugün saat 11:49 civarı TTNET çağrı merkezinizi aradım 22 hazirandan bu yana nakil işlemim gerçekleşmedi telefona çıkan E*** Hanıma durumu anladım fakat bu kadar laubali, sinirli konuşmalar olmaması gerekli lütfen bu çalışma arkadaşınızı uyarır mısın yoksa ben gerekli yasal işlemleri başlatacağımı bildirmek istiyorum...

22 haziranda İçerenköy Türk Telekom santralden başvurduğum nakil işlemi gerçekleşmedi yeni taşındığım binada telefon şebekesi yok başvurduğum andan itibaren ekip gelip keşfini yaptı gitti ve 22 haziran tarihinden itibaren benim nakil işlemim sonuçlanmamış durumda lütfen bu durumu sonuçlandırınız artık.

Çağrı merkezinizde çalışan E*** Hanıma müşteriyle nasıl konuşulacağını da öğretiniz.

Ayhan 43 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan26 Eylül 2013

    İnternet ülkemize geldi geleli TTNET servis sağlayıcısı üzerinden kullanmaktayım ilk defa başıma böle bir durum gelmekte böle devam ederse TTNET ile ilişiğimi keseceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön