24 Temmuz 2013

TTNET Nakil İşlemlerim Gerçekleşmedi!

2 temmuz 2013 günü internetimin nakli için başvuruda bulundum fakat işlemim hala gerçekleşmedi. Tam 3 haftadır benim nakil işlemimi gerçekleştirmeyen TTNET benim nakil işlemimin iptal edildiğini ve yeniden nakil işlemi için başvuru yapmam gerektiğini belirtti. Burada amaçları bana kullanmadığım internetin faturalarını da yansıtmaktır.

Ayrıca tam 3 haftadır bana kimse işlemimin neden yapılmadığına dair bir bilgi vermedi. Sözleşmem olduğu için iptal de yapamıyorum ama hizmet de alamıyorum. Bu durum daha ne kadar böyle sürecek? İnternetim ne zaman bağlanacak kimse bilmiyor?

Ümit 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ümit 27 Temmuz 2013

    buradan şikayet edene kadar benimle hiç ilgilenmediler. sözde kurumsal bir şirket ama organizasyon yetenekleri sıfır ve birbirlerinden hiç haberi yok. nakil işlemi için başvurduktan tam 23 gün sonra bağladılar interneti ve o 23 günün ücretini isterlerse yine şikayet edeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön