22 Eylül 2015

TTNET Nakil İşlemleri Sonlanmadı!

13 Eylül 2015'te yapmış olduğum nakil başvurumun en geç 1 hafta içinde sonlanacağını söylendi. 21 Eylül'de, 8 gün geçmesine rağmen hiçbir işlem yapılmadı, 444375'teki ilgililere durumu anlattım, yaşadığım bölgedeki müdürlüğe şikayetimi ileteceklerini söylediler ancak hala benimle kimse iletişime geçmedi. Özetle en fazla bir haftada hallolur denilen nakil işleminin sonlanmasını 9 gündür bekliyorum.

Ali 29 Okunma

Cevaplar

 • Ali 07 Ekim 2015

  İşteyken aradılar hattınız bağlandı diye eve geldim internet yok. Yardım hattı sinyal problemi var diyor. Buradan tüm mazoşistlere TTNET i tavsiye ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali 05 Ekim 2015

  5 Ekim itibariyle çözümsüzlük süreci devam ediyor. Ne internetim bağlandı ne de bir bilgilendirme yapıldı. İşin trajikomik olan yanı ise henüz süreç tamamlanmadığı için üyelik iptali talebimi de kabul etmiyorlarmış (!). Özetle ne internet bağlayabiliyorlar ne de sistemden çıkmama izin verebiliyorlar. Bravo gerçekten, aziz Nesin romanlarını yaşatıyorsunuz, size edebiyat ödül verilmeli.

 • Ali 28 Eylül 2015

  28 Eylül 2015 itibariyle hiçbir gelişme yok. En fazla 1 hafta sürecek denilen nakil işlemi 15'dür gerçekleşmedi ayrıca aksaklığın neden kaynaklandığı söylenmedi. Her gün aynı SMS'i yollayarak bu problem çözülmüyor. TTNET abonesi olduğum için pişmanım.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön