11 Aralık 2013

TTNET Nakil İşlemleri!

05. 12. 2013 tarihinde internet hattı ile ilgili, Çağrı Merkezi ve TTNET Elazığ Ofisi'nden nakil işlemlerinin yapılması için başvuruda bulundum. Daha sonra 11. 12. 2013 tarihine kadar hergün nakil işleminin yapılması için TTNET çağrı merkezini defalarca arayarak talepte bulundum.

En sonunda Çağrı Merkezi üzerinden hattın iptal edilmesini istediğimde, tarafıma indirimli tarifelerden faydalanabileceğimi belirttiler. Nakil işlemini yapmadan interneti kullanabileceğimi düşünen arkadaşlara; hattı kullanamıyorum "Nasıl! indirimden faydalanacağım diye sorduğumda" hala kampanyalardan bahsediyordu. Takdir sizlerin, işini ciddiyet ve sorumlulukla yapan TTNET ailesine teşekkür ederim!

Çağlar 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön