TTNET Nakil İşlemleri...

Başak A. |

8-9 gün önce nakil işlemlerimi gerçekleştirmek için TTNET'i aradım. Başvurumu aldılar ve en kısa sürede teknik servis elemanlarının gelip internetimi bağlayacağını söylediler. Uzun süre ses çıkmamasından dolayı bugün aradım ve kaydımın iptal edildiğini öğrendim. Bu konu ile ilgili ne bir mail ne de SMS geldi.

Tekrar kaydımı oluşturan arkadaş ise telefonu kapatırken nakil işlemi bitince internetinizi kullanabilirsiniz dedi. Eee teknik servise gerek yok muydu yani? 24 TL'yi ne için alıyorsunuz merak ediyorum. Şu an ayrıca kullanamadığım internetimin aylık faturası da işlemeye devam ediyor.

Etiketler :

Devir/Nakil Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  15:21

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Ekim
  12:29

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.