06 Mayıs 2014

TTNET Nakil İşlemini Yapamıyor.

İnternet nakili için 08.04.2014 tarihinde kayıt oluşturdum ve ancak 06.05.2014 tarihine kadar internet nakili yapılmamış, tarafıma da herhangi bir bilgi verilmemiştir. Müşteri temsilcileri ise herhangi bir şey yapamayacaklarını, ve beni TTNET sitesinden şikayet dilekçesi oluşturmamı belirttiler, ancakTTNET'in sitesinde ise böyle bir dilekçe oluşturmam için 7 tane üniversite, 10 taneye yakında mastır yapman lazım ki şikayet dilekçesinde ki güvenlik rakamlarını yazasın.

Reklamlarda milleti kandırıyor ve ancak hiç bir sorunu ise çözmüyorlar. Sadece bir nakil işlemini bile çözmeyen müşteri temsilcileri var ama bir ayı geçti halen nakil işlemim yapılmadı.

Zeynel 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön