12 Aralık 2013

TTNET Nakil İşlemini Hala Tamamlamadı!

28 Kasım tarihinden bu yana internet nakil işlemini gerçekleştiremedim. Üstelik buna bağlı olarak Tivibu hizmeti de internete bağlı olduğu için bu hizmetten de mahrum bırakıldık.Bu süreç içerisinde sayısını hatırlamadığım kadar TTNET çağrı merkezi ile görüşmeye çalıştım, görüşmeye çalıştım diyorum çünkü sistem devamlı arızalı olduğu için ( altyapının bu kadar sorunlu olduğunu bilmiyordum ) bir türlü doğru dürüst görüşemedim.

4 defa ilgili müdürlüklere bizzat gittim kontrol ettiler, beklemem gerektiğini söylediler. Şikayetimle ilgili internet sitelerinden mail bile gönderdim fakat kesinlikle mailin alındığına ve işlem gördüğüne dair bile geri dönüş alamadım.

F.timucin 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • F.timucin16 Aralık 2013

    Şikayetim sitenizde yayınlandıktan sonra 1 defa usulen arandım fakat çözüm konusunda en ufak bir gelişme yok halen sorunumun çözümlenmesini bekliyorum ve karşımda konuyla ilgili muhattap bulamıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön