25 Şubat 2013

Ttnet Nakil İşlemini Gecikti

Ablamın adına bir telefon hattı ve üzerine adsl aboneliği var.Depremden dolayı konteyner kentte yaşıyorduk.Oraya bağlatmıştık.Lakin süremiz dolunca Edremit Tokiye taşınmak zorunda kaldık.Nakil için gittiğimde ise 1 ay içinde altyapının tamamlanacağını ve internetimin bağlanacağını söylediler.

Aradan 2 ay geçti.Şu an bir fatura var ( Birini ödedim.) ve şu anki fatura online işlem merkezinden iptal başvurusu yaptıktan sonra çıktı.İmza için gidecektik lakin bu faturadan sonra şikayet etme gereği duydum.Ki böylesine büyük bir kuruluş 2 ayda 2 kablomu çekemiyor? En yakın zamanda internetim bağlanmasını rica ediyorum.Ve bu fatura konusunda aydınlatırsanız sevinirim.

Yusuf 64 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf02 Mart 2013

  Geçde olsa ilginiz için teşekkürler.Henüz kesin bir sonuç alamadım.Yönlendirmeniz üzere pazartesi şubenize gidip gerekli görüşmeyi kendileriylede yapacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yusuf28 Şubat 2013

  25 Şubat 2013- Aradan 3 gün geçti arayıp bilgi veren olmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön