TTNET Nakil İşlemini 7 Gün Geçmesine Rağmen Tamamlayamadı!

Ferhat Ö. |

05 Ekim tarihinde telefon ve internet hattımın nakili için başvuruda bulundum. 7 günlük süre içerisinde nakil işleminin tamamlanacağı belirtildi. 06 Ekim tarihinde Türk Telekom dan gelerek telefon hattımı kontrol ettiler ve herhangi bir problem olmadığını birkaç gün içerisinde internetin aktif hale geleceğini belirttiler. 13 Ekim tarihi itibari ile de halen daha işlemin devam etmekte olduğunu belirtiyorlar ancak ne zaman çözülebileceği hakkında bilgi veremiyorlar.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  14:45

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 13 Ekim
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.