18 Eylül 2014

TTNET Nakil İşlemini 11 Günde Yapamadı!

7 eylül tarihinde telefon ve internet hattımızın yeni adresimize nakil ile iligli başvurumuzu yaptık. İşlemler için 8 eylül tarihine randevu verildi. Randevuyla çalışılmasına rağmen 8 eylülde gelen giden olmadı. Sade ve TTNET ve Türk Telekom ekipleri çalıştığı için sizin izin almanızın bir anlamı yok zaten.

9 eylülde lütfedip ekipler geldi ve bağlantıları en acemi şekilde yaptılar. ADSL hattının yarın açılacağını söylediler. 10 eylülde nakilin yapıldığı ve yeni hizmet numarasının bilgisi sms ile gönderildi. Defalarca arıza ve şikayet kaydı bıraktım. Birde üzerine telefon edip Türk Telekom'a yeniden başvuru yapın deniyor. 11 gündür sorun çözülmedi. Lütfen artık düzgün iş yapın.

İbrahim 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İbrahim 18 Eylül 2014

    tam olarak 8 gündür sürekli aynı cevabı alıyorum. Sadece yanıt vermemiş olmak için otomatik herkese aynı yanıtı atan bir firmadan zaten çok büyük bir beklenti içine girmek zaten bi hataydı. Bugün iptal sürecini başlatıyorum. Sistemdeki işemrini kapatamayan sürekli sistemsel arızaları bahane ederek insanları oyalamaktan lütfen avzgeçin. Kurumsallık sadece reklamla olmuyor. Önce çalışanlarınıza eğitim verin ki herkes işini düzgün yapsın.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön