14 Eylül 2013

TTNET Nakil İşleminden Sonra Bağlantı Yok!

41222849**sabit telefona bağlı İnternet kullanmaktayım nakil işlemi gerçekleştirdim. Hem İnternet'in hem de telefonun nakil işlemi tamamlanmıştır diye mesaj gelmesine rağmen hala sinyal gelmemektedir. Bunun için her gün en az 2 kez TTNET müşteri hizmetlerini arıyorum hiçbir çözüm bulamıyorlar.

Arıza kaydı, arıza kaydınızı güncelliyorum aciliyetiniz belirtiyorum diyerek her gün aynı şeylerle oyalanıyorum. Diyarbakır Yenişehir'de oturuyorum bu bölgeye bakan birimlerini buraya yönlendirmeleri çok zor herhalde, evlere kontrole gelen ekibin numarasını istiyorum biz bilmiyoruz diyorlar. Herhalde bu işin çözümü yok çünkü TTNET kendini muhatap olarak görmüyor. Paranla rezil olmak bu olsa gerek!

Volkan 413 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön