23 Eylül 2013

TTNET Nakil İşleminde Statik IP Sorunu!

Ankara Mamak Ekin Mahallesinden Altındağ Karapürçek mahallesine taşındım. Nakil sırasında statik IP hizmeti de taşınacak mı diye ısrarla sormama rağmen(daha önce bazı arkadaşlarda sorun olduğunu duymuştum çünkü) evet aldığınız tüm hizmetler nakledilecek cevabını aldım.

Nakil yaptırdığım statik ip nin verilmemiş olduğunu fark ettim ve 4440375 den bunu en az 5 kez talep ettim. Sorunun çözüldüğüne dair teyit için aradılar ancak sorun çözülmemişti ve operatöre bağlandığımda bana Telekom'a gitmem gerektiğini söyledi. Neden, benim zaten satın almış olduğum bir hizmet için tekrar gitmem gerekiyor, bunu anlamak gerçekten çok güç. Teknik bir konu için ben neden Telekom'a gidiyorum ki?

Abdullah 256 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah25 Eylül 2013

    Evet bana bir geri dönüş yapıldı ancak standart cevaplardan öte değildi. Hattınızla ilgili telekom müdürlüğü ile telefonda görüşmeniz gerekiyor. Görüşmeseniz de olur ama görüşseniz çok daha iyi olur gibi. Verdikleri numarayı 2 gündür aralıksız olarak arıyorum telefonu açan yok. TTNET ile ilgili sorunlarımı 7 24 zaten 444 0 375 i arayarak iletiyorum. Çözüm bulamadığım için buraya yazıyorum keyfimden değil! Arama kayıtlarınızı kontrol ederseniz en az 10 kez aramışımdır.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön