25 Ağustos 2014

TTNET Nakil İşleminde Oyalıyor.

Yaklaşık 15 gün önce yeni bir adrese taşındığım için internet hattımı nakil başvurusunda bulundum. Üçlü bir paket kullandığım için tüm işleri TTNET firması yapıyor. 6 gün önce internet hattımı kullanmaya başladım ama Tivibu ev çalışmıyor. Çağrı merkezini aradım. 23/02/2014 tarihi saat 10.00 da kurulum ekibi gelecek diye not düşülmüş.

Saatler geçmesine rağmen ne gelen var, ne de giden. Tekrar çağrı merkezini aradım şikayet kaydı oluşturdular ve bana telefonla bilgi verileceği söylendi. İki gün geçmesine rağmen hiç bir hareket yok. TTNET bu nakil hususunda gerçekten umursamaz davranıyor. Daha öncede nakil konusunda çok sıkıntı yaşadım. Bakalım ne olacak merakla bekliyorum.

Samet 112 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön