06 Eylül 2013

TTNET Nakil İşleminde Fiber Bağlantı Sorunu Çıktı!

31.08.2013 tarihinde TTNET müşteri hizmetlerini arayarak İstanbul Esenyurt ilçesinde aynı site içerisinde bulunan diğer bloğa nakil işlemimin gerçekleşmesini istedim. 03.09.2013 tarihinde nakil işleminin gerçekleştiğine dair mesaj aldım fakat bağlantım gelmedi.

Defalarca müşteri hizmetleriyle görüştükten sonra arıza ekiplerini 05.09.213 tarihinde gönderdiler. Gelen ekip altyapının fiber olması nedeniyle modemin buna uygun olmadığını söylediler.

Türk Telekom'a gittiğimde altyapının fiber olmadığını tarifemin fiber olarak işlendiği için bağlantı olmadığını söylediler. Tarife değiştirerek alt yapı sistemde bakır olarak değiştirildi. Bugün 06.09.2013 hala bağlantım yok.

Yunus 57 Okunma

Cevaplar

 • Yunus09 Ekim 2013

  3 eylül 2013 tarihinde nakil işlemi başladı ve nakil 11 eylül tarihinde gerçekleşti. kullanılmayan günlerin ücretlendirilmeyeceği konusunda ttnet tarafından mesaj aldım. 08 ekim yani dün bu konuda ttnet müşteri hizmetlerine kayıt oluşturmama rağmen bugün faturamın eylül ayının bütün günleri üzerinden ücretlendirildiğini ttnet tarafından gelen mesajla öğrendim. Yani ttnet hakkı olmayan 8 günlük sürenin parasını talep etmekte...

 • Yunus10 Eylül 2013

  Sistem üzerinde modeme sinyal ulaşıp ulaşmadığı görünüyor bu durumdayken iki de bir bir arayıp arıza giderilmeden giderildi mi diye aramanıza gerek yok. Telekom fiber olmadığı için tarife değişikliği yaptiriyor siz ise fiber olduğunu soyluyorsunuz ama hala kimsenin bi çözüm ürettiği yok. Artık çözüm üretmenize de gerek yok. Musait olduğum ilk zaman da aboneligimin iptali için başvuruda bulunacagim bununla beraber gerekli yerlere sikayete de.

 • Yunus10 Eylül 2013

  İlgili olmaları malesef sorunu çözmüyor

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön