05 Nisan 2014

TTNET Nakil İşlemimi Yapmadı.

Bundan iki ay önce adres değişikliğinden dolayı TTNET fiber net nakili için Manisa Türk Telekom şubesine başvurdum. Üzerinden 2 ay geçmesine rağmen internetim hiçbir altyapı problemi olmamasına rağmen bağlanmadı.

Bu süreç içinde 2 hafta aralıklarla toplamda 4 kez şubeye internet durumumu sorgulamak için gittiğimde haftaya bağlanacak veya bu hafta bağlanacak vaatleriyle beni resmen oyaladılar. Son kez şubeye gittiğimde ise öğrendim ki, ellerinde fiber modemi kalmamış bu sebeple internetim bağlanamıyormuş. İki aydır bir modemi tedarik edemeyen şirkete şirket mi denir? Bu arada benden hala kullanmadığım internet ücreti halan alınıyor.

Umut 71 Okunma

Cevaplar

  • Umut11 Nisan 2014

    Yapılan bilgilendirmede bu hafta içinde bağlanır denilmesine rağmen internetim halen bağlanmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön