05 Aralık 2013

TTNET Nakil İşlemimi Yapamıyor Altyapım Yok Diyor!

Ben TTNET internet kullanıcısıyım ve evi taşıdığım için nakil yapılmasını istiyorum. Üstlenici firma bana nakil yapılabilir diye alt yapısı olduğuna dair evrak verdi. Ben bu evrakla Türk Telekom'a gidiyorum fakat o bölgede bizim alt yapımız yapılmadı deniyor ve hizmet verilmiyor.

Ben hizmet alamadığım takdirde ücret ödüyorum. Taahhüt olduğundan dolayı da kapattıramıyorum. Türk Telekom'dan kaynaklı aksaklıktan ve hizmet alamadığımdan dolayı bu ücreti ödemek istemiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini ve gereğinin yapılmasını arz ediyorum…

Recep 235 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön