29 Ağustos 2013

TTNET Nakil İşlemimi Bir Haftadır Gerçekleştirmiyor!

19.08.2013 tarihinde Kütahya ilinde bulunan TTNET ana bayiinden (Bayındır) Çanakkale- Biga'da bulunan Yalın İnternet hizmetinin Kütahya'da yeni taşındığım adrese nakli için başvurdum. 23.08.2013 günü bayiye giderek nakil işleminin ne seviye ile nakil başvurusundan sonra cep telefonuna nakil işlemi için neden mesaj gelmediğini sordum. (Bunda amacım bayinin işlemi geciktirmesini önlemek)

Bana Telekom ile ilgili bir iki bilgi verdiler ama cevaplayamadılar. Bende 24.04.2013 günü müşteri temsilcisini aradığım da müracaatımın 23.08.2013 tarihinde sisteme girildiğini söyledi.

Müracaatımdan itibaren 1 hafta geçmesine rağmen nakil işlemini tamamlayamadılar. Şikayetime ise cevap dahi veremediler.

Naci 53 Okunma

Cevaplar

 • Naci02 Ekim 2013

  Hala neyin ne olduğunu gecikmenin neden olduğunu belirleyememiş firma içi denetim yapamayan işlerin yapılışını denetleyemeyen bu firma tarafıma cevap verememiştir.

 • Naci06 Eylül 2013

  Mail adresime bilgilendirme yapılmamıştır. Firma gerçek dışı beyanda bulunmaktadır. Bunun ne demek olduğunu herkes çok iyi biliyor. Gerçek ve Ticari ahlakı olan firmalar TTNET gibi kelime oyunları, teknolojik gereçler vb. yollarla müşterilerini kandırmazlar. Ancak bu firma bunu çok sıklıkla yapıyor. Buradan bu firma yetkilisine bunu hangi amaç ile yaptıklarını sormak istiyorum. Tabii yerse ve cevap verebilirse.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Naci02 Eylül 2013

  19.08.2013 tarihinde yaptığım nakil işlemimi hala yapamayan bu firma Ticari ahlakın neresindedir. Şimdiye kadar olan işlemler ile ilgili bir kez bile bilgilendirme yapamayan böyle bir firma 2013 yılında var ve ticari olarak faaliyet mi göxteriyor. Gerçekten çok şaşırtıcı.

 • Naci29 Ağustos 2013

  TTNET yetkilileri bayinin neden başvuruyu geç girdiğini de araştırsın.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön