24 Nisan 2013

Ttnet Nakil İşlemim Yapılmadı!

15 Nisan 2013 tarihinde 21254*** nolu telefon ve 189889**** nolu ADSL aboneliğini taşınma sebebi için nakil yaptırdım.Aynı mahallede sadece sokak farklı. Bir gün içinde telefon sinyal verildi.17 Nisan da ADSL nakli gerçekleşti mesaj geldi. ADSL sinyali alıyorum fakat internetim gelmedi.

Yaklaşık 5 arıza kaydı oluşturduk. Mağdur olduğumu bildirdim ama herhangi bir gelişme çalışma yok ortada. Mağduriyetimi bildirdiğim halde hala bir çalışma yapılmaması beni olumsuz etkilemekte ve derhal bir çalışma yapılmazsa abonelik iptali bile yapabilirim.

Yilmaz 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Oğulcan Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön