11 Kasım 2013

TTNET Nakil İşlemim Yapılmadı!

TTNET 3'lü fırsat paketi abonesiyim. 30 Ekim 2013 tarihinde Türk Telekom ofisine nakil işlemlerimin yapılması için başvuruda bulundum. 2 gün içerisinde işlemlerimin tamamlanacağı bilgisi verildi.

Ayrıca ADSL ve vdsl internet paketleri için nakil süresinin 2 gün olduğu TTNET'e ait web sayfasında da belirtilmektedir. Doktora öğrencisiyim internet hizmeti alamamam beni zor duruma sokuyor.

TTNET müşteri hizmetlerini arayarak durumu 5 kere belirttim. Fakat geri dönüş veya hizmet sağlanmıyor. Daha fazla zor durumda bırakılmak istemiyorum. 2 gün içinde hizmet sağlanamayacaksa herhangi bir ücret yansıtılmadan aboneliğimin sonlandırılmasını talep ediyorum.

Doğan 54 Okunma

Cevaplar

 • Doğan14 Kasım 2013

  Ne incelemeymiş arkadaş. 15 gündür ankara da şehir icinde tamamlanamadı. Büyük basarı gercekten. Cumartesi günü ilk isim aboneliğimi sonlandirmak olacak.

 • Doğan14 Kasım 2013

  Hizmet sağlanmıyor.

 • Doğan14 Kasım 2013

  Mail adresime yapılmış bir açıklama yoktur. Açıklamalarınızı buradaki paylaşım alanınıza yaparsanız daha şeffaf bir çözüm süreci izlenmiş olur.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Doğan12 Kasım 2013

  Gecikmenin teknik olarak hiçbir Açıklaması yoktur. Tamamen zaman kazanmak amaçlı yanıt veriyorsunuz. 12 gündür inceleme yapmaya fırsat olmamış galiba. Bundan sonrada zahmet etmesinler. Benim aboneligimi iptal etmem icin yeterli nedenim oldu. Hizmet veremiyorsunuz . Binada hertürlü donanım var. Aynı modem kullanılacak. 14 gündür yapılacak is bağlantının ve kontrollerin sağlanması. Yolda geçirilen zaman hariç en fazla 15 dakikalık bir işlem.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön