11 Haziran 2015

TTNET Nakil İşlemim Gerçekleşmedi!

Yaklaşık 6 ay gibi bir süre taşınma ve nakil taleplerimizden dolayı kullanmadan fatura ödedik. Taşındığımız meskene Türk Telekom kutu takmadığı için nakili gerçekleştiremedik. (Telefon hattı ve interneti) tekrar tekrar Türk Telekom'a müracaat etmemize rağmen kutu bağlanmadı ve geçen sürede telefon ve TTNET faturalarını tahsil ettiler.

En son gittiğimde iptal ettirmek istediğimi taahhüt veya başka nedenlerden dolayı bana herhangi parasal külfeti olup olmayacağını sordum hiçbir engel olmadığını ve iptal etmemde sakınca olmadığını söylediler. Ardından 2-3 ay gibi zaman geçti 800 TL haciz kağıdı geldi. Nereye itiraz ettiysem muhatap bulamadım ve icralık oldum.

Şaban 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 12.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön