26 Nisan 2013

Ttnet Nakil İşlemim Daha Gerçekleşmedi!

16 Nisan da telefon ve internet nakil işlemi için Ümraniye Telekom Müdürlüğüne başvurdum. 1gün sonra telefonum aktiflendi. 3 gün geçmesine rağmen sorun giderilmeyince 4440375'i arayıp şikayet kaydı oluşturdum. Ancak sorunun giderildiğini belirten sms mesajı aldım. Tekrar kontrolleri yaparak yine 4440375i aradım.

Arıza kaydı açtılar. Sonrasında yine sorunun giderildiğini belirttiler. Yine kontrolleri yaptım ancak yine sonuç olumsuz. Yine arıza kaydı açmak istediğimde bu sefer bölgenizde altyapı çalışması var diyerek işin içinden sıyrıldılar. 11 gündür internet kullanamıyorum, bir çözüm bulamıyorsunuz ama ay sonunda tıkır tıkır faturayı kesmeyi bilirsiniz.

Selim 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Selim 28 Nisan 2013

    13 gun oldu. halen sorun giderilemedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön